Çalışma Saatleri

 • Pazartesi

  08:30 - 19.30

 • Salı

  08:30 - 19.30

 • Çarşamba

  08:30 - 19.30

 • Perşembe

  08:30 - 19.30

 • Cuma

  08:30 - 19.30

 • Cumartesi

  08:30 - 18:00

 • Pazar

  10.30 - 17:30

HİZMETLERİMİZ

Lastik Değişim Servisi

Neta Jant Lastik’te, aracınızın lastik değişimini dikkatle yapan uzman personelimiz, lastiklerinizi güvenli ve hassas bir şekilde monte eder. Servisimiz; jant ve lastik montajı, balans ayarı, ön düzen kontrolü ve lastiklerin doğru hava basıncına ayarlanması gibi profesyonel işlemleri kapsar.

Aracınıza Uygun Lastikler

İzmir yollarına en uygun lastikleri bulmanız için Neta Jant Lastik’teki uzman ekibimiz yanınızda. Yol şartlarına ve bütçenize en uygun seçenekleri belirlemek üzere mağazamıza uğrayabilirsiniz.

Lastik ve Jant Hizmetleri

Aracınızın hem güvenli hem de şık olmasını sağlamak için en iyi jant ve lastikleri bulmanıza yardımcı oluyoruz. Yüksek performanslı ve estetik jant seçeneklerimizle, aracınızın çekiş gücünü ve görünümünü iyileştirmek için mağazamıza bekleriz.

Müşteri Memnuniyeti

Neta Jant Lastik olarak, sunduğumuz ürünler ve hizmetlerle İzmir’deki sürücülerin memnuniyetini kazanmaya odaklanmış durumdayız. Müşteri geri bildirimlerimiz, bu memnuniyetin kanıtıdır.

Mevsime Uygun Lastikler

İster kış ister yaz, sizin için en doğru lastikleri seçiyoruz. Soğuk mevsimler için, aracınızın kış koşullarında güvenli kalmasını sağlayacak lastikleri; sıcak aylar için ise aşınmaya dirençli ve yakıt verimliliği yüksek lastikleri öneriyoruz. Neta Jant Lastik olarak, kış lastiği kullanımı gerekliliği ve diğer tüm mevsim koşulları hakkında bilgilendirme yapmaktan memnuniyet duyarız.

Lastik Basıncı Kontrolü

Doğru lastik basıncı, güvenlik ve verimlilik açısından önemlidir. Düzenli lastik basıncı kontrolü, daha güvenli bir sürüş ve lastiklerin ömrünü uzatır. Neta Jant Lastik’te, lastik basınçlarınızı düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.