Çalışma Saatleri

 • Pazartesi

  08:30 - 19.30

 • Salı

  08:30 - 19.30

 • Çarşamba

  08:30 - 19.30

 • Perşembe

  08:30 - 19.30

 • Cuma

  08:30 - 19.30

 • Cumartesi

  08:30 - 18:00

 • Pazar

  10.30 - 17:30

Lastik ve Jant Satışı

Lastik Satış Hizmetimiz

İzmir’de yola çıkan her sürücünün bilmesi gereken bir gerçek var: Doğru lastik, sürüş güvenliğinizi ve konforunuzu doğrudan etkiler. Neta Jant Lastik olarak, Pirelli, Michelin, Goodyear, Bridgestone ve daha birçok dünya çapında güvenilen lastik markalarıyla aracınızı buluşturuyoruz. Sürüş tarzınıza ve aracınıza en uygun lastikleri seçmek için uzman danışmanlığımızdan yararlanabilirsiniz.

Yaz Lastikleri

Yaz koşullarında mükemmel performans sunan yaz lastiklerimiz, sıcak zeminlerde olağanüstü yol tutuşu ve optimum frenleme sağlar.

4 Mevsim Lastikleri

İzmir’in hafif geçen kışlarına uyum sağlayan 4 mevsim lastiklerimiz, yıl boyunca dengeli ve güvenilir bir sürüş deneyimi vaat eder.

Kış Lastikleri

Soğuk ve zorlu kış şartlarında, kış lastiklerimiz buzlu ve karlı yollarda dahi mükemmel yol tutuşu ve fren performansı sunar.

Jant Satış Hizmetimiz

Aracınızın stilini ve performansını yükseltmek istiyorsanız, doğru adres Neta Jant Lastik! Elite Wheels, Kormetal, OZ Racing ve BBS gibi otomotiv dünyasının öncü jant markalarıyla, aracınızın yol tutuşundan yakıt tüketimine, dış görünüşünden çekiş gücüne kadar her yönünü iyileştiriyoruz. En yeni jant koleksiyonumuzu keşfedin ve aracınıza mükemmel uyumu yakalayın.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Google İşletme hesabımızda lastik ve jant hizmetlerimiz için yüksek puanlarımız ve olumlu yorumlarımız ile koşulsuz müşteri memnuniyetimizi kanıtlıyoruz. İzmir’de lastik ve jant ihtiyaçlarınız için Neta Jant Lastik’e güvenin, çünkü biz her adımda kaliteyi öncelikli tutuyoruz.

İzmir’in her noktasına kaliteli lastik ve jant çözümleri sunan Neta Jant Lastik, her zaman yanınızda. Sürüş güvenliğiniz ve konforunuz için en iyisini arıyorsanız, doğru yerdesiniz.