Çalışma Saatleri

 • Pazartesi

  08:30 - 19.30

 • Salı

  08:30 - 19.30

 • Çarşamba

  08:30 - 19.30

 • Perşembe

  08:30 - 19.30

 • Cuma

  08:30 - 19.30

 • Cumartesi

  08:30 - 18:00

 • Pazar

  10.30 - 17:30

Lastik ve Jant Satışı

LASTİK SATIŞ HİZMETİMİZ

Aracınızın yer ile temasını sağlayan en önemli parçası olan lastik için özellikle seçiminiz çok önemlidir.

Neta lastik olarak en hassas ve titiz olduğumuz nokta burasıdır, doğru araç, doğru lastik seçimi için sizlere yönelteceğimiz sorular ile aracınıza hangi tür ve marka bir lastiğin uygun olacağını belirliyoruz ve yine diğer önemli konu olan servis tarafı işlemlerinizi de işinde profesyonel ekibimizle sizlere sunuyoruz.

Genel olarak kısa notlarımızı paylaşalım, otomobil sektöründe araç lastikleri mevsim durumuna göre 3’ e ayrılır. Yaz lastikleri, kış lastikleri, dört mevsim lastikleri.

Yaz Lastikleri

Yazın kullanılmaya yönelik lastik modelleri; kuru ve ıslak yollarda etkileyici bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Özel kauçuk bileşimi ile yol tutuşu sağlayan bu lastikler; düşük yuvarlanma direncine sahiptir. Bu sayede yakıt verimliliği elde edilir. Yaz lastiğinin aerodinamik sırt deseni ile sıcak ve kuru yaz aylarında etkili çekiş ve fren gücü sağlanır.

4 Mevsim Lastikleri

Kış ve yaz lastiklerinin sunduğu avantajların bir arada bulunduğu ortak bir çözüm sunan 4 mevsim lastikler; kış mevsiminin hafif geçtiği bölgelerde yaşayan kişiler tarafından tercih edilebilir. Sıcaklıklar yaşadığınız yerde sıfırın altına nadiren düşüyorsa 4 mevsim lastiklerini tercih ederek zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Kış Lastikleri

Karlı ve buzlu yolların yanı sıra soğuk ve ıslak havalarda da etkili bir sürüş imkanı sunan kış lastikleri; kış aylarında çeşitli kazaların meydana gelmesini engeller niteliktedir. Kış lastiğinin sırt hamuru daha fazla doğal kauçuk içerir. Bu durum; hava sıcaklığı 7 santigrat derecenin altına düştüğünde lastiğin sertleşmesini engeller. Bu sayede fren yaparken durma mesafesini azaltmak için gereken esneklik korunmuş olur.

JANT SATIŞ HİZMETİMİZ

Konusunda uzman ekibimizle doğru jant , doğru araç konusuna hassasiyet göstererek sunduğumuz hizmetimizdir. Lastik kadar jant da bir aracın güvenli bir şekilde trafikte seyahat etmesinde önemli rol oynar. Arabanın yol tutuşu, yakıt tüketimi, dış görünüşü ve çekiş gücü jantın çeşidi ile büyülüğüne göre değişikli gösterir.

Sürekli güncellediğimiz Jant çeşitliliğimizde en önem verdiğimiz konu kaliteli jant ve aynı zamanda bu jantın araç montesindeki titizliğimizdir.