KURULUŞ HİKAYEMİZ
HEDEFLERİMİZ

20 yıl lastik sektöründe profesyonel yöneticilik yaptıktan sonra 2 ortak olarak Haziran 2022 yılında “Neta Jant Lastik san.tic.ltd.şti.” adı altında firmamızı faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Yola çıkarken; temelleri 1927 yılında atılan Tatko firmasının çok markalı perakende konsepti olan Lastikpark bayiliğini tercih ederek kendi sektörel bilgi ve birikimlerimizi firmamızın bize sunduğu alternatifli ürün grupları ile birleştirerek doğru ürün, doğru bilgi, profesyonel hizmet anlayışı ile sektörde fark yaratmayı hedefledik.

Bunun yanında şirketimiz ile ortak projemiz olan İzmir ilinde “Lastik Ustam konseptini” yaygın hale getirmek kısa vadeli planlarımızdandır.

Neta Lastik olarak amacımız ; gelişen teknolojilerin sunduğu imkanlar çerçevesinde, uygun ortamda uygun ürünleri doğru bilgi aktarımı ile müşterilerimizin faydasına sunmak ve ilişkimizi danışmanlık seviyesinde sürdürebilir bir hale dönüştürebilmektir.

“NETA ne demek”
Fransızca kökenli bir kelime olup “emniyetli, düzenli ” anlamını taşımaktadır. Ayrıca popüler bir denizci terimidir “Pruvanız Neta olsun “ Yolunuz açık olsun, emniyetli olsun anlamındadır.